O nás

Kdo jsme

Masáže Orientální a klasické jsou projektem dvou srdečných osob, které spojuje kromě přátelství, společná vize a jasný cíl. Pomáhat lidem na tělesné i duševní úrovni, nabídnout svým zákazníkům kvalitní služby s individuálním přístupem a činit tak život na zemi lepším a co nejpříjemnějnějším.

Naši maséři jsou ve svém oboru skutečnými odborníky a své znalosti a zkušenosti neustále rozšiřují.
Díky kombinaci orientálních metod s důkladnou znalostí anatomie a evropských masážních postupů věříme, že přispějeme k větší spokojenosti našich klientů na úrovni fyzické, mentální i duchovní.
Můžete se spolehnout na profesionální a zároveň lidský přístup.

Přijměte naše pozvání a přijďte načerpat uklidňující atmosféru - zregenerovat Vaše tělo i mysl.

Dále u nás naleznete také Reiki, Zen floating a Torzní pole.

Pro Vaše pohodlí a jistotu si masáž předem rezervujte telefonicky nebo pomocí online rezervačního formuláře.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Náš tým

David

masáže

Masážím se věnuji od roku 2015.
Thajské masáže jsem si oblíbil nejprve jako klient především pro jejich účinnost. Zaujala mne jejich systematičnost a vědecký základ. Skvěle doplnily mou praxi jogina.
Své vzdělání akreditovaného rekondičního a sportovního maséra jsem tedy rozšířil i o praxi stovek masáží, které mě učili rodilí Thajci v České republice i při mém pobytu v Thajsku.
V Asii se od nepaměti nahlíží na člověka jako na celek, složený jak z těla, tak i z jemných energií, které jej obklopují. Jakákoli masáž a nebo léčebná terapie tedy potom logicky zohledňuje veškeré složky jeho bytosti i životního stylu a způsobu uvažování.  Uzdravuje – léčí na mnoha úrovních.
Takový přístup se mi líbí a sám jej také praktikuji.
Těším se na Vaši návštěvu.

Iveta

masáže

Masáže mě baví a toto povolání vykonávám s láskou. Přijďte a sami se přesvědčte.
Po dokončení vzdělání jsem pracovala jako zdravotní ošetřovatelka v rehabilitačním centru Havířov.
Od roku 2010 se věnuji výhradně masážím.
Sedm let jsem působila jako masérka ve firmě Thajský Ráj. Díky bohatým zkušenostem, které jsem za dobu své praxe načerpala se ze mě stala specialistka se zaměřením na thajské tradiční masáže a regenerační olejové masáže.
Nyní pracuji samostatně a dojíždím za svými klienty do prestižních pražských hotelů.
Studio Masáže Orientální a klasické mě okouzlilo příjemnou atmosférou a individuálním, lidským  přístupem. Proto mě nyní můžete najít především zde.
Přijďte přátelé – jste srdečně vítáni.

Honza

energie

Od svého mládí jsem se na realitu, ve které žijeme, i na život samotný díval jinak, než mé okolí. Vnímal jsem ho odlišně a odlišným jsem se také cítil. Nedávalo mi smysl chodit denně do školy, vstávat v pevně stanovenou hodinu a vést rutinní život. Něco ve mně mi říkalo, že vše musí být přeci jinak, než nás učí rodiče, škola nebo systém. Toužil jsem po vlastním poznání.
Okolo 17 roku ke mně přišlo období vzdoru a anarchie a s tím spojená nezodpovědnost a nepochopení pro vše, jež narušovalo můj osobní prostor, mé myšlení a přesvědčení.
Několik let jsem žil v chaosu a disharmonii. Prošel jsem teknokulturou, nasbíral různé psychadelické zkušenosti. Ale ani ty mi neposkytly kýžené odpovědi , ale dali směr mé cestě.
Vždy mě přitahovaly šamanské rituály, vzdělával jsem se v této oblasti. Později jsem přidal meditace, zájem o alternativní metody léčení, osobní růst a práci s energií.
V roce 2016 jsem prošel rituálem zasvěcení Reiki a můj život se během pár týdnů začal zcela měnit. Od té doby jsem na cestě poznání, vzdělávání se a duchovního rozvoje, kterému není nikdy konec, protože čas je realativní.
Rád Vám pomohu i na Vaší cestě k harmonickému životu .