O nás

Kdo jsme

Máme jasnou vizi a společný cíl: Pomáhat lidem na tělesné i duševní úrovni. Nabízíme profesionální a velmi individuální přístup.
Naši maséři jsou ve svém oboru skutečnými odborníky a své znalosti a zkušenosti neustále rozšiřují. Pokud toužíte po kombinaci orientálních masážních technik i tradičních evropských postupů tak jste na správné adrese.

Dále u nás naleznete také Reiki a Zen floating. (více informací v sekci "ENERGIE")
Doporučujeme masáž předem rezervovat telefonicky nebo pomocí našeho online rezervačního systému
Těšíme se na setkání s Vámi.

Náš tým

David

masáže

Thajské masáže jsem si oblíbil především pro jejich účinnost.
Vzdělání akreditovaného rekondičního a sportovního maséra jsem tedy rozšířil i o praxi stovek masáží, které mě učili rodilí Thajci v České republice i při mém pobytu v Thajsku.
V Asii se od nepaměti nahlíží na člověka jako na celek, složený jak z těla, tak i z jemných energií, které jej obklopují.
Takový přístup se mi líbí a sám jej také praktikuji.
Těším se na Vaši návštěvu.

Olga

masáže

Specializuji se na relaxační a rekondiční masáže.
Kromě vzdělání v oblasti masáží jsem také akreditovaná zdravotní sestra.
Důkladná znalost anatomie je v naší práci velkou výhodou a přínosem pro vás – naše klienty. Vaše individuální obtíže můžeme konzultovat a přizpůsobit prováděné masáže vašim potřebám.
Těším se na Vás.

Honza

energie

Od svého mládí jsem se na realitu, ve které žijeme, i na život samotný díval jinak, než mé okolí.
Vždy mě přitahovaly šamanské rituály a  vzdělával  se v této oblasti. Později jsem přidal meditace a alternativní metody léčení – práci s energií.
V roce 2016 jsem prošel rituálem zasvěcení Reiki a můj život se během pár týdnů začal zcela měnit. Od té doby jsem na cestě poznání, vzdělávání se a duchovního rozvoje kterému není nikdy konec, protože čas je realativní.
Rád Vám pomohu i na Vaší cestě k harmonickému životu.